Dnes je 25. dubna 2024, svátek má Marek, zítra Oto.
  • fotoinfo
  • Krásná duha, která se objevila dnes v podvečer na jižní straně Třebíče.
  • První poslové jara v jedné borovinské zahradě pod výpadovkou na Okříšky.
  • Dnešní západ Slunce z rozhledny na Pekelném kopci.
  • V třebíčském Fóru začala 11. února tradiční výstava Stavíme, bydlíme. Navštívit ji můžete ještě 12. února do 17 hodin.
  • Zítra to bude měsíc, co je rozhledna na Pekelném kopci oficiálně otevřena. Už jste se rozhlédli?

Den Charity v Třebíči tentokrát trochu jinak

ZPRÁVY - Z TŘEBÍČE - 24. 9. 2019

Fotografie z loňského Dne charity.
Fotografie z loňského Dne charity.
foto: Milan Krčmář

Charita opět po roce představí své služby a nabídne spoustu zábavy.


Oblastní charita Třebíč připravila pro veřejnost na Karlově náměstí akci nazvanou „DEN CHARITY trochu jinak“, při které představí nabídku svých služeb, aby je lidé znali a v případě potřeby mohli využívat. Akce začíná ve středu 25. září 2019 ve 14 hodin a potrvá až do 19 hodin.

Co zde účastníky čeká? Najdou zde stanové městečko, které bude letos o poznání větší. Ve stáncích se budou jako obvykle prezentovat jednotlivá zařízení třebíčské Charity, nabídnou výrobky pracovních terapií a poskytnou informace i propagační materiály o svých službách.
„Další doprovodný program je tentokrát bohatší než v předchozích letech. Den Charity je pro nás svátek, kdy si připomínáme patrona charitní činnosti sv. Vincence a zveme veřejnost, aby jej přišla slavit s námi, aby se zde společně sešli pracovníci, dobrovolníci, přátelé, příznivci naší organizace i další zájemci, kteří mají chuť se bavit, a věříme, že si v pestré nabídce každý najde to své a bude se tu cítit dobře,“ říká jeden z organizátorů akce Lukáš Polakovič a přidává další informace: „Akci zahájí ředitel Petr Jašek spolu se starostou města Pavlem Pacalem a hned poté se na podiu svižně roztančí Diskohrátky a ZUMBA ze základní školy na Václavském náměstí, nato se představí mažoretky Cheerladies Třebíč. A pak budou následovat jednotlivá hudební vystoupení – Tom Bowling, SQOST, FRENCIZ, BAGR.“

„V přestávkách, kdy se budou kapely střídat, pozve moderátor Petr Palovčík k mikrofonu známé osobnosti, představitele firem a významné podporovatele Charity, jimž zde chceme veřejně poděkovat za přízeň, kterou nám projevují. Ta nás nejen těší, ale hlavně nám velmi pomáhá v naší práci,“ doplňuje ředitel Petr Jašek.

„Pamatovali jsme i na rodiče s dětmi a připravili jsme pro ně různé možnosti zábavy – malování na obličej, skákací hrad, hry a soutěže, prohlídku auta ESKO-T,“ opět se ujímá slova Lukáš Polakovič a dodává: „A protože se odpoledne protáhne do večera, chybět nebude ani občerstvení, jako např. grilované klobásy, cukrová vata, ledová tříšť, nanuky, káva, čaj…“

„Přijměte naše srdečné pozvání na Den Charity na Karlově náměstí. Těšíme se, že se tam s Vámi uvidíme a společně strávíme příjemné chvíle, “ uzavírá ředitel Petr Jašek.

Vstup na akci je volný.


Autor: Oblastní charita Třebíč

Publikoval: -mk-

Čtěte také

Facebook Twitter g+ Youtube Třebíčsko
Kam vyrazit... DNES ZÍTRA
Nejnovější Nejčtenější

Třebíčský objektiv - první třebíčský e-zine.
Internetový magazín pro Třebíč, region Třebíčsko a Kraj Vysočina.

Publikování nebo další šíření obsahu serveru objektiv.trebicsko.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není upravován.

Copyright © Třebíčský objektiv 1998 - 2024

Webdesign Málek


×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

TOPlist