Dnes je 6. července 2022, svátek má Státní svátek - Mistr Jan Hus, zítra Bohuslava.
  • fotoinfo
  • Krásná duha, která se objevila dnes v podvečer na jižní straně Třebíče.
  • První poslové jara v jedné borovinské zahradě pod výpadovkou na Okříšky.
  • Dnešní západ Slunce z rozhledny na Pekelném kopci.
  • V třebíčském Fóru začala 11. února tradiční výstava Stavíme, bydlíme. Navštívit ji můžete ještě 12. února do 17 hodin.
  • Zítra to bude měsíc, co je rozhledna na Pekelném kopci oficiálně otevřena. Už jste se rozhlédli?

TRE – BER 5:1 – Horácká Slavia vyprášila kožich berounským Medvědům

SPORT - HOKEJ - 3. 2. 2014

Třebíčští se radují po druhém Lašově gólu
Třebíčští se radují po druhém Lašově gólu
foto: Milan Krčmář

Třebíčští začali zostra, hned v páté minutě se Laš dostal do dobré střelecké pozice a od modré otevřel skóre. Necelou minutu poté mohl vedení pojistit Křivohlávek, který ale před prázdnou brankou nedosáhl na Mrázkovu přihrávku. Zbývající část první třetiny byla dost nepřesná, teprve těsně před koncem se Dočkalovi podařilo sebrat puk Kučnému a ohrozit Šimbocha v brance hostů. Pokus mu ale nevyšel, a tak se do šaten šlo za stavu 1:0.

Začátek druhé dvacetiminutovky patřil Medvědům, kteří se snažili více napadat soupeře. To se jim vyplatilo už ve 25. minutě, kdy Jakub Marek využil zmatku před domácím brankářem Novotným a srovnal na 1:1. Nerozhodné skóre ale vydrželo jen sedm minut, když se Dolníček dostal k nepodařené Dočkalově střele a s přehledem zakončil do Šimbochovy odkryté svatyně. Vzápětí se mezi střelce mohl zapsat i Křivohlávek, jeho dělovku však berounský brankář efektně zlikvidoval. Co se ale Křivohlávkovi nepovedlo nyní, zdařilo se mu půldruhé minuty před koncem druhé části, když své sólo elegantně přetavil v blafák mezi Šimbochovy betony a ve třetí gól Horácké Slavie.

Ve 48. minutě před Šimbochem zle zahrozila Dolníčkova řada, o chvíli později byl naopak blízko ke kontaktní brance hostující Jebavý, který tak málem potrestal Nahodilovo vyloučení. Nahodil byl pro změnu ve velké šanci ihned po svém návratu z trestné lavice, Šimboch však jeho střelu se štěstím dokázal pokrýt. V 51. minutě se vhazovalo buly po Šimbochově pravici. Třebíč vhazování vyhrála, puk se dostal na modrou čáru k Malenovi, který tvrdě vypálil – a Lašovi stačilo kotouč jen lehce tečovat, aby se mohl radovat ze svého druhého gólu v tomto utkání. Domácí byli ale při chuti, a tak v náporu pokračovali. Tento tlak Medvědi nevydrželi a nakonec kapitulovali ještě jednou, když Kadelova střela dvě minuty před koncem trochu se štěstím prošla mezi Šimbochovými betony do berounské klece.

Třebíč tak utkání s Berounem s přehledem vyhrála 5:1, a protože Litoměřice, s nimiž se přetahuje o pozici v tabulce, ztratily bod v Šumperku, usadila se opět na pátém místě. Příští kolo, které se hraje ve středu 5. února, bude pro třebíčské fanoušky malým svátkem. Horácká Slavia totiž zajíždí do Jihlavy k dalšímu vysočinskému derby.

 

Branky: 5. a 51. Laš, 32. Dolníček, 39. Křivohlávek, 59. Kadela – 25. Marek.


Autor: Milan Krčmář

Publikoval: -mib-

Čtěte také

Facebook Twitter g+ Youtube Třebíčsko
Kam vyrazit... DNES ZÍTRA
Nejnovější Nejčtenější

Třebíčský objektiv - první třebíčský e-zine.
Internetový magazín pro Třebíč, region Třebíčsko a Kraj Vysočina.

Publikování nebo další šíření obsahu serveru objektiv.trebicsko.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není upravován.

Copyright © Třebíčský objektiv 1998 - 2022

Webdesign Málek


×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

TOPlist