Dnes je 25. dubna 2024, svátek má Marek, zítra Oto.
  • fotoinfo
  • Krásná duha, která se objevila dnes v podvečer na jižní straně Třebíče.
  • První poslové jara v jedné borovinské zahradě pod výpadovkou na Okříšky.
  • Dnešní západ Slunce z rozhledny na Pekelném kopci.
  • V třebíčském Fóru začala 11. února tradiční výstava Stavíme, bydlíme. Navštívit ji můžete ještě 12. února do 17 hodin.
  • Zítra to bude měsíc, co je rozhledna na Pekelném kopci oficiálně otevřena. Už jste se rozhlédli?

SF4: TRE-ČEB 3:4 – Třebíč opět prohrála a má nůž na krku

SPORT - HOKEJ - 14. 3. 2015

Třebíč šance měla, ale štěstí už tolik ne.
Třebíč šance měla, ale štěstí už tolik ne.
foto: Milan Krčmář

Hodně špatně to po dnešku vypadá s Horáckou Slavií. Prohrála i svůj druhý domácí zápas, a pokud by snad chtěla pomýšlet na baráž o extraligu, musela by nyní vyhrát všechny tři následující duely.


Třebíč začala utkání jako ve zlém snu. Neuplynula ještě ani minuta a inkasovala první gól, druhý přišel v 7. minutě a Dusík opustil svou klec, aby přepustil místo Májovi. Horácká Slavia se ale rychle dokázala otřepat, a když ve 12. minutě dostala možnost hrát pět proti třem, šance se chopil Havel a snížil na 1:2. A netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. V 15. minutě při ukázkové akci našel Čuřík křížnou přihrávkou Wasserbauera, který Bláhu propálil podruhé. V 19. minutě však Budějovice potrestaly Přibylovo vyloučení, takže do šaten se šlo veseleji hostům.

Těm ovšem úsměv na rtech zmrzl hned po příchodu zpět na led, protože z druhé části uplynulo pouhých čtrnáct vteřin, když Havel dokázal najít mezeru mezi Bláhovými betony. Hra se přelévala ze strany na stranu, nejblíže ke gólu byli Třebíčští, kteří v 37. minutě jen o centimetry minuli budějovickou branku. V samém závěru dvacetiminutovky se přes třebíčské obránce prodral Heřman, těsně před Májem byla ale jeho sólovka zlikvidována. Hosté se sice dožadovali trestného střílení, rozhodčí ale zákrok posoudili jako regulérní.

Třetí třetinu hrály oba týmy co nejopatrněji a čekaly na chybu toho druhého. Té se nakonec dopustila Třebíč, která v 54. minutě špatně rozehrála. Puk zachytili hosté a Suchánek střelou pod horní tyč opět strhl vedení na jejich stranu. Následné Raškovy a Wasserbauerovy šance Horácká Slavia nedokázala proměnit v gól, naopak dvě minuty musela odehrát pouze ve třech, když právě Wasserbauer společně s Benešem odjeli na trestnou lavici. Domácí podržel brankář Máj, Budějovice za jeho záda puk dostat nedokázaly. Nedokázala to však ani Třebíč na druhé straně, která stejně jako včera zkusila hrát power-play. Ani šest třebíčských mužů v poli nenašlo na Bláhu recept, a tak Budějovice mohly slavit vítězství 4:3. Jihočeši mají na hokejkách match-ball – pokud v úterý 17. března vyhrají na svém ledě, postoupí do baráže do extraligu, zatímco pro Horáckou Slavii sezona skončí.

 

Branky a nahrávky: 13. Havel (Přibyl, Dolníček), 15. Wasserbauer (Čuřík, Přibyl), 21. Havel – 1. Nouza (Straka), 7. Straka (Nouza), 19. Žovinec (Punčochář, Vaniš), 54. Suchánek (Boháč, Nouza).

 

Diváků: 4730

 


Autor: Milan Krčmář

Publikoval: -mk-

Čtěte také

Facebook Twitter g+ Youtube Třebíčsko
Kam vyrazit... DNES ZÍTRA
Nejnovější Nejčtenější

Třebíčský objektiv - první třebíčský e-zine.
Internetový magazín pro Třebíč, region Třebíčsko a Kraj Vysočina.

Publikování nebo další šíření obsahu serveru objektiv.trebicsko.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není upravován.

Copyright © Třebíčský objektiv 1998 - 2024

Webdesign Málek


×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

TOPlist